Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური
