Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
