Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
