Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings
