Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
