Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Entity
sk: Entita

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Instances
sk: Inštancie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Image style
sk: Štýl obrázka
