Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: More
da: Mere

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu
