Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Author
et: Autor

en: More
et: Veel

en: Published
et: Avaldatud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
