Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: More
fa: بیشتر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Last saved
fa: آخرین ذخیره

en: Not saved yet
fa: هنوز ذخیره نشده است
