Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: More
gl: Máis

en: Published
gl: Publicado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
