Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: More
ku: زیاتر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
