Agnian Material Admin (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Author
oc: Autor

en: More
oc: Mai

en: Published
oc: Publicat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
