Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Author
ca: Autor

en: More
ca: Més

en: Published
ca: Publicat

en: Not published
ca: No publicat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
