Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: More
eu: Gehiago

en: Published
eu: Argitaratua

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
