Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: More
fi: Lisää

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
