Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Author
id: Penulis

en: More
id: Selengkapnya

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Last saved
id: Terakhir disimpan

en: Not saved yet
id: Belum disimpan
