Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: More
nl: Meer

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen
