Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: More
el: Περισσότερα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
