Agnian Material Admin (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Author
uk: Автор

en: More
uk: Ще

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено
