Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: More
ar: المزيد

en: Published
ar: منشور

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
