Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Author
pl: Autor

en: More
pl: Więcej

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano
