Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Author
sv: Författare

en: More
sv: Mer

en: Published
sv: Publicerad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
