Agnian Material Admin (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: More
lt: Daugiau

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
