Agnian Material Admin (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: More
he: עוד

en: Published
he: מפורסם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
