Agnian Material Admin (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Author
pt: Autor

en: More
pt: Mais

en: Published
pt: Publicado

en: Not published
pt: Não publicado

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Last saved
pt: Última gravação

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi gravado
