Material Admin (2.0.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Preview
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Up
bs: Gore

en: System
bs: Sistem

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Select all rows in this table
bs: Označi sve redove u ovoj tabeli

en: Deselect all rows in this table
bs: Ukloni oznake sa svih redova u ovoj tabeli

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
