Material Admin (2.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
