Material Admin (2.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Module dependencies
sr: Зависности модула
