Material Admin (2.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Preview
ur: جائزہ

en: Access
ur: رسائی

en: Filter
ur: فلٹر

en: Select all rows in this table
ur: اس جدول کی تمام صفیں منتخب کریں

en: Deselect all rows in this table
ur: اس جدول کی تمام صفیں غیر منتخب کریں

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: Module dependencies
ur: ماڈیول کی احتیاجات
