Material Admin (2.0.1) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: Select all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Deselect all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་བཤོལ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།
