Material Admin (2.0.2) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Up
el: Επάνω

en: System
el: Σύστημα

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Select all rows in this table
el: Επιλογή όλων των γραμμών σε αυτόν τον πίνακα

en: Deselect all rows in this table
el: Αποεπιλογή όλων των γραμμών σε αυτό τον πίνακα

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Module dependencies
el: Εξαρτήσεις μονάδων

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title
