Material Admin (2.0.2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Uninstall
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಿದ್ದನ್ನು ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
