Material Admin (2.0.2) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Access
tr: Erişim

en: Upload
tr: Yükle

en: Web Server
tr: Web Sunucusu

en: Database
tr: Veritabanı

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Up
tr: Yukarı

en: System
tr: Sistem

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Close
tr: Kapat

en: Select all rows in this table
tr: Bu tablodaki tüm satırları seç

en: Deselect all rows in this table
tr: Tablodaki satır seçimini iptal et

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Memory limit
tr: Bellek sınırı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: Module dependencies
tr: Modül bağımlılıkları

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: No modules are available to uninstall.
tr: Kaldırılabilecek bir eklenti yok.

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last Cron Run
tr: Son Dönemsel Görev Çalıştırması

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Drupal Version
tr: Drupal Sürümü

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi

en: First page
tr: İlk sayfa

en: General System Information
tr: Genel Sistem Bilgileri
