Material Admin (2.0.4) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: System
ug: سېستىما

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
