Material Admin (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Access
jv: Akses

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Up
jv: Munggah

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabèh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabèhan baris nang tabel iki

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.
