Material Admin (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Access
ca: Accés

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Up
ca: Amunt

en: System
ca: Sistema

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Close
ca: Tanca

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Not published
ca: No publicat

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Module dependencies
ca: Dependències del mòdul

en: Pagination
ca: Paginació

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
