Material Admin (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana
