Material Admin (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Access
pl: Dostęp

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Up
pl: W górę

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: Module dependencies
pl: Zależności modułu

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
