Material Admin (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Help
sv: Hjälp

en: Access
sv: Åtkomst

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Up
sv: Upp

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Close
sv: Stäng

en: Select all rows in this table
sv: Markera alla rader i tabellen

en: Deselect all rows in this table
sv: Avmarkera alla rader i tabellen

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Module dependencies
sv: Modulberoenden

en: Pagination
sv: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
sv: Inga moduler är tillgängliga för avinstallation.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sv: Denna behörighet ärvs från rollen verifierad användare.

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sv[0]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledning:
sv[1]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledningar:
