Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Up
gu: ઉપર

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Close
gu: બંધ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
