Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Up
hu: Fel

en: System
hu: Rendszer

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Close
hu: Bezár

en: Select all rows in this table
hu: A táblázat minden sorának kiválasztása

en: Deselect all rows in this table
hu: A kiválasztás megszüntetése a táblázat minden sorában

en: Not published
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Module dependencies
hu: Modulfüggőségek.

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: Required by:
hu: Használja:

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről
