Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Up
hy: Վերև

en: System
hy: Համակարգ

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Module dependencies
hy: Մոդուլի կախվածություններ
