Material Admin (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: System
ka: სისტემა

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
