Material Admin (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Access
et: Ligipääs

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Up
et: Üles

en: System
et: Süsteem

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Close
et: Sulge

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Last page
et: Viimane leht

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
