Material Admin (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: Uninstall
kk: Жою

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
