Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Up
he: עולה

en: System
he: מערכת

en: Uninstall
he: הסרה

en: Close
he: סגירה

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: Module dependencies
he: תלויות מודולים

en: Pagination
he: דפדוף

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: General System Information
he: מידע על המערכת
