Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: System
my: စနစ်

en: Select all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးရွေးရန်

en: Deselect all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးမရွေးရန်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်
