Material Admin (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Published
sl: Objavljeno

en: System
sl: Sistem

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Close
sl: Zapri

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
