Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Access
be: Доступ

en: Database
be: База дадзеных

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: System
be: Сістэма

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Module dependencies
be: Залежнасці модулей

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
