Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Access
hr: Pristup

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Up
hr: Gore

en: System
hr: Sustav

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
